Nooit meer thuis. van Inge Spaan

Ben je geïnteresseerd in boeken van Inge Spaan in de categorie Thrillers & Spanning Psychologische thrillers Literaire thrillers Boeken en in de Nederlands taal? Dan is Nooit meer thuis. van Inge Spaan misschien een boek waar je jezelf helemaal in kan verliezen.

Met Nooit meer thuis ontdekt u de waarheid achter de mysterieuze verdwijning van twee vriendinnen. De verdwijning van de twee jonge vrouwen uit een klein dorp in Nederland is het begin van een spannende psychologische thriller. De lezer stapt in de wereld van de twee vrouwen en volgt hun verhaal vanuit verschillende perspectieven. Onderweg komt u meer te weten over hun levens, waaronder hun beperkte sociale contacten en de geheimen die ze bewaarden. U ontdekt ook de schokkende waarheid achter hun mysterieuze verdwijning. Nooit meer thuis is een pageturner vol spanning en emotie die uw lezers rechtstreeks meeneemt in de wereld van de hoofdpersonages. De mysterieuze sfeer, het verhaal dat zich steeds verder ontvouwt en de complexe karakters maken van dit boek een must-read voor fans van psychologische thrillers. Het boek is geschikt voor lezers van Marion Pauw, Marieke Damen en Angelique Haak.

Lees snel verder om meer te weten te komen over Nooit meer thuis.

4.5/5

Specificaties van het boek Nooit meer thuis.

HoofdauteurInge Spaan
BindwijzePaperback
TaalNederlands
  1. boekenlijst
  2. Nooit meer thuis.
Oorspronkelijke releasedatum17 mei 2023
Aantal pagina’s320 pagina’s
CategorieThrillers & Spanning Psychologische thrillers Literaire thrillers Boeken

Veelgestelde vragen over Nooit meer thuis. van Inge Spaan

In welke taal is het boek Nooit meer thuis. geschreven?

Het boek Nooit meer thuis. is geschreven in het Nederlands.

In welke bindwijze is het boek Nooit meer thuis. te koop?

Het boek Nooit meer thuis. is verkrijgbaar als Paperback.

Wat is de oorspronkelijke releasedatum van Nooit meer thuis. van Inge Spaan?

De oorspronkelijke releasedatum van Nooit meer thuis. was 17 mei 2023.

Hoeveel pagina’s telt het boek Nooit meer thuis. van Inge Spaan?

Nooit meer thuis. telt 320 pagina’s.

Wie is de hoofdauteur van het boek Nooit meer thuis.?

Inge Spaan is de hoofdauteur van het boek Nooit meer thuis.

In welke categorie valt het boek Nooit meer thuis. van Inge Spaan?

Nooit meer thuis. is ingedeeld in de categorie Thrillers & Spanning Psychologische thrillers Literaire thrillers Boeken.