Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. van Robert Bryndza

Ben je geïnteresseerd in boeken van Robert Bryndza in de categorie Thrillers & Spanning Detectives Politiethrillers Psychologische thrillers Boeken en in de Nederlands taal? Dan is Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. van Robert Bryndza misschien een boek waar je jezelf helemaal in kan verliezen.

De Erika Foster 1 Het meisje in het ijs is een meeslepend verhaal met een sterke en onverschrokken hoofdpersoon. In het verhaal duikt de ervaren rechercheur Erika Foster in een moordzaak waarbij het slachtoffer in een bevroren rivier is gevonden. Met haar scherpe intuïtie en onverzettelijke karakter is Erika vastberaden om de moordenaar te vinden. Het verhaal volgt Erika tijdens haar zoektocht om de waarheid op te sporen. Ondertussen moet ze ook haar persoonlijke geheimen verbergen voor haar collega’s, wat de zaak alleen maar ingewikkelder maakt. Terwijl Erika vooruitgang boekt in de zaak, ontdekt ze dat de moordenaar veel slimmer is dan iedereen denkt. De Erika Foster 1 Het meisje in het ijs is een spannend verhaal vol actie, mysterie, verraad en dubbele agenda’s. Het is een must-read voor fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge. De personages zijn zo gedetailleerd beschreven dat lezers zich meteen verbonden voelen met Erika Foster en haar onverschrokken karakter. Dit boek is een must-read voor iedereen die van spanning en mysterie houdt.

Lees snel verder om meer te weten te komen over Erika Foster 1 Het meisje in het ijs.

4.5/5

Specificaties van het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs.

HoofdauteurRobert Bryndza
BindwijzePaperback
TaalNederlands
  1. boekenlijst
  2. Erika Foster 1 Het meisje in het ijs.
Oorspronkelijke releasedatum22 oktober 2018
Aantal pagina’s384 pagina’s
CategorieThrillers & Spanning Detectives Politiethrillers Psychologische thrillers Boeken

Veelgestelde vragen over Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. van Robert Bryndza

In welke taal is het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. geschreven?

Het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. is geschreven in het Nederlands.

In welke bindwijze is het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. te koop?

Het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. is verkrijgbaar als Paperback.

Wat is de oorspronkelijke releasedatum van Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. van Robert Bryndza?

De oorspronkelijke releasedatum van Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. was 22 oktober 2018.

Hoeveel pagina’s telt het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. van Robert Bryndza?

Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. telt 384 pagina’s.

Wie is de hoofdauteur van het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs.?

Robert Bryndza is de hoofdauteur van het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs.

In welke categorie valt het boek Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. van Robert Bryndza?

Erika Foster 1 Het meisje in het ijs. is ingedeeld in de categorie Thrillers & Spanning Detectives Politiethrillers Psychologische thrillers Boeken.